محل تبلیغات شما
قبلا زیاد به این فکر نمیکردم که فک پایینم یکم جلو هست اما الان که به سن 25 رسیدم میبینم که جراحی لازمم هم از نظر زیبایی هم درمانی خانوما هم که حساسن.نامزد و خانواده میگن همینجوری خوبی اما من خودم باید راضی باشم

خلاصه تصمیمم رو جدی کردم که عمل فک رو انجام بدم

الان تو دوران اولیه و شروع مراحل آماده شدن واسه جراحی فکم

تیرماه 97 به توصیه ی یکی از اقوام که تو بیمارستان دانشگاه شهید بهشتی کمک دندانپزشکه رفتم واسه ویزیت فکم یکی از دکتراشون ویزیتم کرد و گفت که جراحی صد در صده یعنی باید جراحی رو حتما انجام بدم و بهم گفت باید اماده بشم واسه جراحی فک(یعنی باید ارتودنسی کنم)

مرداد ماه رفتم کلینیک تخصصی ارتودنستی"قلهک" و فک پایینم رو ارتودنسی کرد و بعد از گذشت 4 ماه فک بالام رو هم ارتودنسی کردم.کلا از خود ارتودنسی هم واهمه داشتم چه برسه جراحی که قراره انجام بدم

بار آخر همین آذرماه که رفتم کش ارتودنسیمو عوض کنم دکترم گفت احتمالا باید هردو فکت رو جراحی کنی من استرسم بیشتر شد میدونم خلاصه خانوادمو اذیت میکنم چون خیلی لوسم و خیلی بدغذام خدا رحم کنه اما این تصمیم رو خودم گرفتم باید تا آخرش پای همه چیزش وایسم

هدفم از ایجاد وبلاگ جراحی فک اینه که تبادل نظر کنیم راجع به مراحلی که قراره بگذرونیم(جراحی فک)

گفتن 28 مهر روز عملته(روز تولدم) بازم خدا میدونه

ازینجا رفتم اونجا ازونجا اومدم اینجا

چقدر لوسه این دختره:|

جراحی ,رو ,فک ,هم ,ارتودنسی ,انجام ,جراحی فک ,واسه جراحی ,فک پایینم ,که قراره ,کرد و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزگاری ابتدایی چرک نویس